مانتو زنانه

مانتو های زنانه و دخترانه دنیس تریکو با دوختی زیبا و تن خوری شیک در فصل بهار و تابستان جلوه ای زیبا به بدن شما میدهد همینطور باتوجه  به الیاف طبیعی استفاده شده در این نوع پوشاک شما با خیال آسوده در گرمای تابستان میتوانید در بیرون از خانه تردد نمایید بی آنکه نگران تعریق زیاد و همینطور ایجاد ناراحتی های پوستی و کلافگی از گرما شوید.

حالت نمایش:
مانتو زنانه دوجیب بافت
-20%
نمایش سریع
سفارش (1)

مانتو زنانه دوجیب بافت

108,000تومان 135,000تومان

مانتو زنانه آستین بلند دوجیب بافت ، یقه برگرد جلو باز ، 6 دکمه مزین به دو جیب قلاب بافی کار دست و نوارپیش سجاف تکمیلی. سبک ، خنک و چند منظوره ، تطبیق پذیر با موارد مصرف رسمی و غیر رسمی...

مانتو زنانه چهارخانه تک جیب
-20%
نمایش سریع
سفارش (0)

مانتو زنانه چهارخانه تک جیب

148,800تومان 186,000تومان

این مدل مانتو زنانه نساجی پیچاری آستین سه ربع می باشد و با قسمت پشت کار ساده تکمیل گردیده است. خنک و انعطاف پذیر است، ایده آل برای هر مناسبتی..

مانتو زنانه یقه بافت
عدم موجودی در انبار
-20%
نمایش سریع
سفارش (0)

مانتو زنانه یقه بافت

108,000تومان 135,000تومان

بهار نزدیک است پس باید از همین امروز به فکر گردش در هوای مطبوع بهاری باشید. این لباس با توجه به طرح و جنس عالی بهاری که دارد برای استفاده روزمره مناسب بوده و با توجه به دوخت و برشی که دارد به زیبایی در تن می‌نشیند. باطرح های  کار شده در پارچه و رنگ‌بندی زیبایی که دارد روحیه شاد برای شما به ارمغان می‌آورد. با مهمانی‌ها و مراسمی که هر کدام حال و..

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)