ژاکت زنانه

ژیله و ژاکت زنانه دنیس تریکو  تولید شده از الیاف طبیعی و نخ یکی از بهترین انتخاب ها برای فصول سرد سال است .

حالت نمایش:
سفارش (0)

بلوز ژاکت زنانه نقش توری

255,000تومان

..

سفارش (0)

ژاکت زنانه تمام زیپ جیبدار

175,000تومان

ژاکت زیپدار زنانه مزین به سه جیب تزئینی و بافت تمام اتوماتیک . طراحی جذاب و تمام زیپ و تابع مد روز جهانی . تولید شده از مواد الیت دار ویسکوز ضامن لطافت و رضایتمندی شما در پوشش..

سفارش (0)

ژاکت زنانه تمام زیپ ژوردار

249,000تومان

رضایت شما را ضمانت میکنیم ! یکی از موفق ترین مدل های جدید زیپ دار در دنیس تریکو ، سویشرت زنانه با حلقه آستین ژوردار ، مزین به بافت زنبوری بسیار ظریف در دو طرف پیش سینه و تن پوش چسبان ، تک پوشی مناسب برای زیر مانتو..

سفارش (0)

ژاکت زنانه دورنگ

199,000تومان

بلوز ژاکت کشباف یقه گرد، در هماهنگی با زمینه دارای حاشیه و خرج کار رنگی (بلوز و ژاکت ) ، بلوز نیم آستین ، ژاکت آستین بلند ، نمونه ای از طراحی کلاسیک بی زمان !..

سفارش (0)

ژاکت زنانه دکمه مخفی

168,000تومان

طراحی کلاسیک حقیقی که با زمان زایل نمیگردد! بافت یکرو سیلندر ساده از مواد الیت دار با کش آمد باب میل تن پوش هر سلیقه ای انتخاب شما یکی از موارد همیشه مورد علاقه ماست!..

سفارش (0)

ژاکت زنانه رگلان دکمه رنگی

124,000تومان

ژاکت زنانه یقه 7 از مواد الیت دار استرچ ، بافت تمام اتوماتیک (حلقه آستین ژوردار و دوجیب فیلتر بافته شده در کار ) مدلی کلاسیک و استثنایی در بالاترین امکانات تکنولوژی کشباف روز!..

سفارش (0)

ژاکت زنانه نوارفری

106,000تومان

الهام گرفته از مد روز و با خرچ کار نوار فرفری در قسمت ردیف دکمه ها . بافت یک رو سیلندر از مواد پشم آکریل تامین کننده دمای مناسب در وزن سبک تن پوش !..

سفارش (0)

ژاکت زنانه هفت دکمه رگلان

199,000تومان

طراحی با ذوق و امروزی برای آنهایی که قصد جلب نظر دارند. کشباف درست دو در میان یا حلقه آستین ژوردار ، مزین به هفت دکمه درشت و یقه ایستاده سلیقه و انتخاب شما را ضمانت می نماییم...

سفارش (0)

ژاکت زنانه پایین ژوردار لب کنگره

156تومان

این ژاکت با طراحی خاص و بافت ژوردار فاقد دکمه می باشد و درپایین پایین یقه بوسیله دو بند بهم متصل میگردد. بافته شده از الیاف آکریل پنبه لطیف ، تامین کننده رضایت شما در پوشش و نگهداری ...

سفارش (0)

ژاکت زنانه پیش سینه مارپیچ

185,000تومان

..

سفارش (0)

ژاکت زنانه کلاهدار

53,000تومان

سویشرت ژاکت رگلان کلاهدار یقه گرد محصولی هنری در بافت و تکمیل مزین به دوجیب با تزئینات و سنگ دوزی برروی یقه نوازش دهنده شما در لطافت !..

سفارش (0)

ژاکت زنانه یقه آرشال دوجیب

249,000تومان

..

سفارش (0)

ژاکت زنانه یقه آرشال فندقی

185,000تومان

ژاکت یقه آرشال کلاسیک بایقه و خرج کار طرح دار بافته شده از الیاف آکریلیک ویژه با دوام و تغییر نا پذیر! ایده آل برای روزهای سرد زمستان به صورت فرمال یا اوقات فراغت...

سفارش (0)

ژاکت زنانه یقه گرد استرج دکمه صدفی

119,000تومان

بهار نزدیک است پس باید از همین امروز به فکر گردش در هوای مطبوع بهاری باشید. این لباس با توجه به طرح و جنس عالی بهاری که دارد برای استفاده روزمره مناسب بوده و با توجه به دوخت و برشی که دارد به زیبایی در تن می‌نشیند. باطرح های  کار شده در پارچه و رنگ‌بندی زیبایی که دارد روحیه شاد برای شما به ارمغان می‌آورد. با مهمانی‌ها و مراسمی که هر کدام حال و..

سفارش (0)

ژاکت زنانه یقه گرد ژوردار

198,000تومان

یکی دیگر از انواع پوشش های مناسب فصول سرد سال  از دیر زمان ژاکت های بافت است.این ژاکت تهیه شده از مواد استرچ است . طراحی زیبای آن و تنوع رنگ بالا آن پوشش مناسبی برای فصول سرد سال است.شست وشو  بسیار آسانی دارد و بدون استفاده از خشک کن با بخار جلوه نو خود را از دست نمیدهد. ..

نمایش 1 تا 15 از 17 (2 صفحه)